skip to Main Content

RASPORED ISPITA PO PREDMETIMA
za akademsku 2019/2020. godinu

PRVA GODINA STUDIJA

PREDMET
JUNSKO – JULSKI
SEPTEMBARSKO -OKTOBARSKI
I termin
II termin
I termin
II termin
datumsatDatumSatDatumsatdatumsat
UVOD U PEDAGOGIJU I18.06.10,0002.0710,00 04.09.10,0018.09.10,00
OPĆA PSIHOLOGIJA22..06.9,0006.07. 9,0002.09.9,0016.09. 9,00
FILOZOFIJA ODGOJA15.06.15,3029.06.15,3002.0915,3016.0915,30
BHS JEZIK I17.06.10,0001.07.10,0009.09.10,00 23.09.10,00
OSNOVI MATEMATIKE I18.06.13,0002.0713,0002.09.13,0016.0913,00
NJEMAČKI JEZIK I15.06.11,0029.06.11,0004.0912,0018.0912,00
ENGLESKI JEZIK I23.06.09,0007.07.09,0014.09.09,0029.09.09,00
UVOD U PEDAGOGIJU II  18.06.10,0002.0710,0004.09.10,0018.09.10,00
BHS JEZIK II  24.06.10,0008.07.10,0011.09.10,0025.09.10,00
UVOD U KNJIŽEVNOST  15.06.13,0029.06.13,0005.09.12,0019.09.12,00
ETIKA  15.06.15,3029.06.15,3002.0915,3016.0915,30
DEMOKRATIJA I LJUDSKA PRAVA17.06.10,0001.07.10,0005.09.10,0019.09.10,00
NJEMAČKI JEZIK II  15.06.11,0029.06.11,0007.0911,0021.0911,00
ENGLESKI JEZIK II  23.06.09,0007.07.09,0014.09.09,0029.09.09,00

DRUGA GODINA STUDIJA

PREDMET
 JUNSKO – JULSKI
SEPTEMBARSKO –OKTOBARSKI
I termin
II termin
I termin
II termin
datumsatDatumSatDatumsatdatumSat
KNJIŽEVNOST ZA DJECU15.06.12,0029.06.12,0005.09.12,0019.09.12,00
OSNOVI MATEMATIKE II17.06.14,0001.07.10,0009.09.14,0023.09.14,00
ŠKOLSKA PEDAGOGIJA16.06. 9,0030.06      9,0005.09. 9,0019.09.9,00
MUZIČKA KULTURA18.06.11,0002.07.11,0005.09.11,0019.09.11,00
RAZVOJNA PSIHOLOGIJA15.06.9,0029.06.      9,0002.09. 9,0016.09.9,00
RAZVOJ PROFESIONALNOG IDENTITETA NASTAVNIKA-IZBORNI 12.06.     9,00     26.06.9,0004.09.9,0018.09.9,00
LIKOVNA RADIONICA- IZBORNI P19.06.12,0003.0712.0004.09.12,0018.0912,00
DIDAKTIKA15.06.9,0029.06.9,0006.09.9,0020.09.9,00
TEORIJA LIKOVNE KULTURE20.06.13,0004.07.13,0006.09.13,0020.09.13,00
KULTURA GOVORA26.06.11,0010.07.11,0013.09.10,0027.09.10,00
MOJA OKOLINA19,06.10,0003.07.10,0011.09.     10,00     25.09.10,00
TEORIJA TJELESNOG I ZDRAVSTVENOG ODGOJA15.06.11,0029.06.11,0002.09.11,0016.09.11,00
ALTERNATIVNE ŠKOLE-IZBORNI P.17.06.10,0001.07.10,0006.09.10,0020.09.10,00
MUZIČKA RADIONICA – IZBORNI P.18.0611,0002.0711,0002.09.10,0016.09.10,00

TREĆA GODINA STUDIJA

PREDMET
JUNSKO – JULSKI
SEPTEMBARSKO –OKTOBARSKI
I termin
II termin
I termin
II termin
datumsatDatumSatdatumsatdatumSat
METODIKA NASTAVE BHS JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI I25.06.10,0009.07.10,00    13.09.10,0027.09.10,00
PREDŠKOLSKA PEDAGOGIJA15.06.11,30     29..06.11,3011.09.11,3025.09.11,30
MEDIJSKA KULTURA16.06.10,0030.06.     10,0002.09.     10,0016.09.10,00
DOKIMOLOGIJA17.06.9,0001.07.9,0004.09.9,0018.09.9,00
PSIHOLOGIJA ODGOJA I OBRAZOVANJA15.06.9,0029.069,0002.09.9,0016.099,00
PRIPREMA DJECE ZA POLAZAK U ŠKOLU17.06.11,0001.07.11,0005.09.9,0019.09.9,00
INTERKULTURALNA PEDAGOGIJA  Izb.pred.18.06.10,0002.07.10,0004.09.10,0018.09.10,00
METODIKA NASTAVE BHS JEZIKA I KNJIŽEVNOSTI II25.06.11,0009.07.11,0013.09.10,0027.09.10,00
SPECIJALNA PEDAGOGIJA    15.06.9,0029.06.9,0004.09.10,0018.09.10,00
METODIKA  POČETNE NASTAVE MATEMATIKE I16.06.13,0030.06.13,0002.09.13,0016.09.13,00
METODIKA NASTAVE TJELESNI ZDRAVSTVENI ODGOJ I    15.06.11,0029.06.11,0002.09.11,0016.09.11,00
METODIKA NASTAVE MUZIČKE KULTURE I19.06.12,0003.07.12,0005.09.11,0019.09.11,00
METODIKA NASTAVE MOJE OKOLINE17.06.10,0001.07.10,0011.09.10,0025.09.10,00
PREVENCIJA POREMEĆAJA U PONAŠANJU IZBORNI22..06.11,3006.07.11,3011.09.11,3025.09.11,30
PARTNERSTVO PORODICE I ŠKOLE23.06.11,0007.0711,0003.09.10,0017.0910.00

ČETVRTA  GODINA STUDIJA

PREDMET
JUNSKO – JULSKI
SEPTEMBARSKO –OKTOBARSKI
I termin
II termin
I termin
II termin
datumsatDatumSatDatumsatdatumsat
METODIKA POČETNE NASTAVE MATEMATIKE II22.0613,0006.07.13,0009.0913,0023.0913,00
METODIKA NASTAVE LIKOVNE KULTURE I19.06.12,0003.07.12,0006.09.12.0020.0912,00
INKLUZIVNO OBRAZOVANJE23.06.10,0008.07.10,0002.09.10,0017.09.10,00
AKCIJSKO ISTRAŽIVANJE U NASTAVI24.06.10,0009.07.10,0003.09.10,0018.09.10,00
NASTAVA U KOMBINOVANOM ODJELJENJU24.06.11,0009.07.11,0011.09.10,0025.09.10,00
SAVJETODAVNI RAD25.06.10,0010.07.10,0010.09.10,0024.09.10,00
METODIKA RADA S DJECOM S POSEBNIM OBRAZOVNIM POTREBAMA15.06.10,0029.06.10,0011.09.10,0025.09.10,00
PORODIČNA PEDAGOGIJA18.06.11,0002.07.11,0004.09.11,0018.09.11,00
METODIKA NASTAVE PRIRODE I DRUŠTVA II17.06.10,0001.07.10,0011.09.10,0025.09.10,00
METODIKA NASTAVE MUZIČKE KULTURE II19.06.12,0003.07.12,0005.09.11,0019.09.11,00
METODIKA NASTAVE TJELESNOG I ZDRAVSTVENOG ODGOJA II15.06.11,0029.06.11,0002.0911,0016.09.11,00
METODIKA NASTAVE LIKOVNE KULTURE II19.06.12,0003.07.12,0006.09.10,0020.09.10,00
METODIKA VANNASTAVNIH AKTIVNOSTI17.06.10,0001.07.10,0011.09.11,3025.09.11,30
       

 Šef Odsjeka
Van.prof.dr.sc.Mirjana Mađarević

Back To Top