skip to Main Content

Studenti studijskog programa Njemački jezik i književnost uspješno okončali DLL 6 edukaciju u saradnji s Goethe Institutom

Studijski program Njemački jezik i književnost uspješno je priveo kraju metodičko-didaktički modul DLL 6 (Deutsch Lehren Lernen) u saradnji s Goethe Institutom. U projektu/ edukaciji su učestvovali studenti 3. i 4. godine, uz stručnu pomoć i podršku prof.dr. Belme Polić i asistentice Nihade Topovčić. Nakon 12 sedmica predanog rada, edukacija je uspješno završena 21.maja 2025. godine.

Na samom kraju, studenti su prezentirali PEP zadatak (Planung-Durchführung-Reflexion), čija je realizacija održana kroz hospitaju u školi, gdje su imali priliku praktično primijeniti stečena znanja.

Back To Top