default-logo

26.05.2017.

UNIVERZITET U ZENICI
FILOZOFSKI FAKULTET
ODSJEK: MATEMATIKA I INFORMATIKA

 

Termini pismenih ispita u junsko-julskom ispitnom roku – new
akademske 2016/2017.

 

Predmet

Datum
1. termin

2. termin

 

Prva godina

Elementarna matematika 1 12.06.2017. (09:00) 30.06.2017. (11:00)
Analiza 1 13.06.2017. (09:00) 27.06.2017. (09:00)
Uvod u linearnu algebru 14.06.2017. (10:00) 28.06.2017. (10:00)
Principi programiranja 15.06.2017. (12:00) 29.06.2017. (12:00)
Osnovi računarskih sistema 16.06.2017. (09:00) 30.06.2017. (09:00)
Elementarna matematika 2 19.06.2017. (09:00) 03.07.2017. (09:00)
Nacrtna geometrija (SPP*) 20.06.2017. (10:00) 04.07.2017. (10:00)
Uvod u mat. logiku i teoriju brojeva 21.06.2017. (09:00) 05.07.2017. (09:00)
Analitička geometrija 22.06.2017. (10:00) 06.07.2017. (10:00)
Njemački jezik 23.06.2017. (09:00) 07.07.2017. (09:00)
Engleski jezik 23.06.2017. (10:00) 07.07.2017. (10:00)
Operativni sistemi i rač. mreže 24.06.2017. (10:00) 08.07.2017. (10:00)

 

Druga godina

Analiza 2  (NPP + SPP-1.god.) 12.06.2017.(09:00) 27.06.2017. (09:00)
Pedagogija 13.06.2017.(12:00) 27.06.2017. (12:00)
Analiza 3 13.06.2017. (09:00) 28.06.2017. (09:00)
Numerička matematika 1 (SPP) 14.06.2017. (10:00) 28.06.2017. (10:00)
Numerička matematika 2 (SPP) 15.06.2017. (10:00) 29.06.2017. (10:00)
Algoritmi i strukture podataka 16.06.2017. (09:00) 30.06.2017. (09:00)
Proceduralno programiranje 19.06.2017. (10:00) 03.07.2017. (10:00)
Istorija matematike 20.06.2017. (11:00) 04.07.2017. (11:00)
Euklidska geometrija 1 21.06.2017. (11:00) 05.07.2017. (11:00)
Euklidska geometrija 2 22.06.2017. (11:00) 06.07.2017. (11:00)
Engleski jezik II 23.06.2017. (10:00) 07.07.2017. (10:00)
Aplikativni softver 23.06.2017. (14:00) 07.07.2017. (14:00)

 

Treća godina

Didaktika 12.06.2017. (09:00) 27.06.2017. (12:00)
Teorija grafova 13.06.2017. (10:00) 27.06.2017. (10:00)
Vjerovatnoća i statistika 14.06.2017. (10:00) 28.06.2017. (10:00)
Matematičko programiranje 15.06.2017. (10:00) 29.06.2016. (10:00)
Objektno orijentisano programiranje 16.06.2017. (09:00) 30.06.2017. (09:00)
Obrazovanje na daljinu 17.06.2017. (10:00) 01.07.2017. (10:00)
Baze podataka 1 19.06.2017. (10:00) 03.07.2017. (10:00)
Diferencijalna geometrija 20.06.2017. (16:00) 04.07.2017. (16:00)
Primjena računara u nastavi 21.06.2017. (10:00) 04.07.2017. (10:00)
Diferencijalne jednačine 22.06.2017. (10:00) 06.07.2017. (10:00)
Psihologija odgoja i obrazovanja 23.06.2017. (10:00) 07.07.2017. (10:00)

 

Četvrta godina

Metodika nastave matematike 1 12.06.2017. (09:00) 30.06.2017. (11:00)
Računarska grafika 13.06.2017. (10:00) 27.06.2017. (10:00)
Numerička matematika 3 14.06.2017. (10:00) 28.06.2017. (10:00)
Metodika nastave informatike 2 15.06.2017. (16:00) 29.06.2017. (16:00)
Baze podataka 2 19.06.2017. (10:00) 03.07.2017. (10:00)
Metodika nastave matematike 2 19.06.2017. (09:00) 03.07.2017. (09:00)
Metodika nastave informatike 1 21.06.2017. (16:00) 05.07.2017. (16:00)
Linearna algebra 22.06.2017. (10:00) 06.07.2017. (10:00)
Operaciona istraživanja 23.06.2017. (09:00) 07.07.2017. (09:00)
Programiranje za internet 24.06.2017. (10:00) 08.07.2017. (10:00)

* stari plan i program

 

Šef odsjeka:
Prof. dr Dževad Burgić

25.06.2017.

UNIVERZITET U ZENICI
FILOZOFSKI FAKULTET
ODSJEK: MATEMATIKA I INFORMATIKA

 

 

Termini pismenih ispita u septembarskom ispitnom roku – new
akademske 2016/2017.

 

Predmet

Datum
  1. termin

2. termin

 

Prva godina

Elementarna matematika 1 28.08.2017. (09:00) 11.09.2017. (09:00)
Analiza 1 29.08.2017. (09:00) 12.09.2017. (09:00)
Uvod u linearnu algebru 30.08.2017. (10:00) 13.09.2017. (10:00)
Principi programiranja 31.08.2017. (12:00) 14.09.2017. (12:00)
Osnovi računarskih sistema 05.09.2017. (09:00) 15.09.2017. (09:00)
Elementarna matematika 2 04.09.2017. (09:00) 18.09.2017. (09:00)
Nacrtna geometrija (SPP*) 05.09.2017. (10:00) 19.09.2017. (10:00)
Uvod u mat. logiku i teoriju brojeva 06.09.2017. (09:00) 20.09.2017. (09:00)
Analitička geometrija 07.09.2017. (09:00) 21.09.2017. (09:00)
Njemački jezik 08.09.2017. (09:00) 22.09.2017. (09:00)
Engleski jezik 08.09.2017. (10:00) 22.09.2017. (10:00)
Operativni sistemi i rač. mreže 09.09.2017. (10:00) 23.09.2017. (10:00)

 

Druga godina

Analiza 2  (NPP + SPP-2. god.) 28.08.2017.(09:00) 11.09.2017. (09:00)
Pedagogija 29.08.2017.(12:00) 12.09.2017. (12:00)
Analiza 3 29.08.2017. (09:00) 13.09.2017. (09:00)
Numerička matematika 1 (SPP) 30.08.2017. (10:00) 13.09.2017. (10:00)
Numerička matematika 2 (SPP) 31.08.2017. (10:00) 14.09.2017. (10:00)
Algoritmi i strukture podataka 05.09.2017. (09:00) 15.09.2017. (09:00)
Proceduralno programiranje 04.09.2017. (10:00) 18.09.2017. (10:00)
Istorija matematike 05.09.2017. (11:00) 19.09.2017. (11:00)
Euklidska geometrija 1 06.09.2017. (11:00) 20.09.2017. (11:00)
Euklidska geometrija 2 07.09.2017. (11:00) 21.09.2017. (11:00)
Engleski jezik II 08.09.2017. (10:00) 22.09.2017. (10:00)
Aplikativni softver 08.09.2017. (14:00) 22.09.2017. (14:00)

 

Treća godina

Didaktika 28.08.2017. (09:00) 11.09.2017. (09:00)
Teorija grafova 29.08.2017. (10:00) 12.09.2017. (10:00)
Vjerovatnoća i statistika 30.08.2017. (10:00) 13.09.2017. (10:00)
Matematičko programiranje 31.08.2017. (10:00) 14.09.2016. (10:00)
Objektno orijentisano programiranje 05.09.2017. (09:00) 15.09.2017. (09:00)
Obrazovanje na daljinu 02.09.2017. (10:00) 16.09.2017. (10:00)
Baze podataka 1 04.09.2017. (10:00) 18.09.2017. (10:00)
Diferencijalna geometrija 05.09.2017. (16:00) 19.09.2017. (16:00)
Primjena računara u nastavi 06.09.2017. (10:00) 19.09.2017. (10:00)
Diferencijalne jednačine 07.09.2017. (10:00) 21.09.2017. (10:00)
Psihologija odgoja i obrazovanja 08.09.2017. (10:00) 22.09.2017. (10:00)

 

Četvrta godina

Metodika nastave matematike 1 28.08.2017. (09:00) 11.09.2017. (09:00)
Računarska grafika 29.08.2017. (10:00) 12.09.2017. (10:00)
Numerička matematika 3 30.08.2017. (10:00) 13.09.2017. (10:00)
Metodika nastave informatike 2 31.08.2017. (16:00) 14.09.2017. (16:00)
Baze podataka 2 04.09.2017. (10:00) 18.09.2017. (10:00)
Metodika nastave matematike 2 04.09.2017. (09:00) 18.09.2017. (09:00)
Metodika nastave informatike 1 06.09.2017. (16:00) 20.09.2017. (16:00)
Linearna algebra 07.09.2017. (10:00) 21.09.2017. (10:00)
Operaciona istraživanja 08.09.2017. (09:00) 22.09.2017. (09:00)
Programiranje za internet 09.09.2017. (10:00) 23.09.2017. (10:00)

 

* stari plan i program

 

Šef odsjeka:
Prof. dr Dževad Burgić